دوره اساطیر کسب و کار استاد محمدی دوره ایست برای افرادی که به پیشرفت کسب و کارشان اهمیت می دهد. و این دوره هرساله توسط آکادمی موج مثبت در یزد برگزار می‌شود.

حتما کسب و کار هایی را دیده اید که پیشرفت عجیب و غریبی دارند. این کسب و کار ها هیچ تفابتی با شما ندارند مگر در یک چیز،‌ آموزش !

بله آموزش،‌آنهایی که آموزش می بینند به طرز عجیب و غریبی کسب و کارشان رشد می کند .

آنها استراتژی کسب و کار را می شناسند و برای هر جز از کار هایشان برنامه دارند. در دوره اساطیر کسب و کار شما یاد می گیرید که چطور با بازار همراه شوید و در این بازار آشفته موفق شوید،‌دوره اساطیر کسب و کار به شما این را می آموزد که چطور با همین کارمندان و با همین شرکت بازدهی کسب و کارتان را افزایش دهید .

دوره یکساله «اساطیر کسب و کار» یکی از دوره های بسیار ضروری و مهم برای ارتقاء سطح علمی جامعه می باشد تا افراد بتوانند به صورت کاملا عملی در کارگاه های تخصصی به فراگیری علومی بپردازند که تا کنون در هیچ کجا به آنها آموخته نشده است.

در دنیای کنونی، رونق کسب و کار علاوه بر داشتن محصول و خدمات مناسب، نیازمند عوامل مکمل دیگری نیز می باشد که هر کدام از آنها می تواند به کارآفرینان و مدیران کمک شایانی در جهت رسیدن به اهدافشان نماید.

دوره یکساله «اساطیر کسب و کار» با فرآیندی متفاوت و خلاقانه قصد دارد تا با آموزش این عوامل مکمل افراد مختلف را در جهت رشد و شکوفایی هر چه بهتر استعداد و توانایی هایشان کمک نماید. در حال حاضر اکثر مسائلی که مدیران با آن درگیر هستند مربوط به مسائلی چون ارتباط موثر و ایجاد فرآیند مناسب جهت رهبری و مدیریت نیروی انسانی می باشد، همچنین عدم آشنایی این افراد با بحث مذاکرات حرفه ای و نحوه مذاکره در شرایط مختلف آنها را با مشکلات جدی مواجه کرده است.

از منظر دیگر، امروزه یکی از بزرگترین مشکلات مردم جامعه ما افتادن در دام روزمرگی است. همه ما دوست داریم هر روز تغییر بزرگی را در خود ایجاد کنیم ولی متاسفانه راه و روش آن را نمیدانیم. اگر خواهان تغییر و مبارزه با روزمرگی کسل کننده هستید سعی کنید هر چه سریعتر تغییر را درخود ایجاد کنید.

دوره یکساله «اساطیر کسب و کار» قصد دارد تا طی یک دوره ۱۲ ماهه شما را با تغییر چشمگیری مواجه کند تا روزمرگی را فراموش کرده و هر روز پیشرفت بزرگی را در شخصیت و استعدادهای ذاتی خود لمس کنید. دوره یکساله «اساطیر کسب و کار» شامل ۲ تور تفریحی – آموزشی نیز خواهد بود که به صورت کاملا عملی و با جدیدترین متدهای روز دنیا، تغییر باور و رفتار را در شما ایجاد خواهد کرد.

این دوره به چه سوالاتی پاسخ می دهد ؟

آیا من می توانم کسب و کارم را رشد دهم ؟

فرانچایز چیست ؟

برند شخصی من چه تاثیری در کسیب و کار من دارد؟

چطور می توانم درآمدم را افزایش دهم ؟

روش های مذاکره چیست ؟

زبان بدن چیست و چه تاثیری در کسب و کار من دارد ؟

مدرس این دوره کیست ؟

استاد مرتضی محمدی نژاد

مدرس چندین دوره و سمینار آموزشی در زمینه کسب و کار

نویسنده کتاب متفاوط باشیم

موسس و سخنران باشگاه متفاوت ها

و هم بنیان گذار صنایع غذایی آرمیتا