رزومه و فعالیت های اجرایی و حرفه ای سعید کوشافرد

من سعید کوشافرد بنیانگذار موسسه آموزشی آوای زندگی ماندگار هستم.از سال ۱۳۹۶ فعالیت های آموزشی ما با هدف اینکه اگر مایل به پیشرفت جامعه و اطرافیان هستم و اثر مثبتی از خودم به جای بگذارم باید اول از خودم شروع کنم و بعد کمک کنم تا دیگران هم اگر دوست داشتند در این تغییر و اثرگذاری سهیم باشند شروع به کار کرد.

اگه موافق هستین وارد جزئیات بشیم

کار اصلی من آموزش دیدن است.یعنی سعی می کنم هر روز دانشجو باشم.روزانه مطالعه می کنم.فیلم آموزشی می بینم.در کارگاه های مختلف شرکت می کنم و روز به روز به دانش خودم اضافه می کنم.چون همیشه معتقد هستم آنچه در آینده خواهم بود از آنچه الان انجام می دهم شروع خواهد شد.به واژه وجه تمایز به شدت اعتقاد دارم و همیشه سعی می کنم وجه تمایزم این باشد که به محض دیدن آموزش های مختلف در زندگی و کار و کسب خودم اجرایی کنم و بعد از سعی و خطاها شروع به طراحی آموزشی کنم.طراحی آموزشی که باعث بالا رفتن کیفیت زندگی و کار و کسب افراد شود.چه خوب که شاخه هایی که تا الان طراحی آموزشی آن را به عهده داشتم را در جریان باشید.                                                                                                                  

ورود به زندگی شخصی سعید کوشافرد

در ابتدا بدانید نام سعید رو حضرت پدر برایم انتخاب کردند.البته من وقتی ۷ ساله بودم حضرت پدر رو برای همیشه از دست دادم.مادرم خانه دار هستند و سواد دانشگاهی هم ندارند.از سال ۱۳۹۲ با همسرم زهرا که یک فرهنگی هستند زندگی فوق العاده ای را شروع کردیم. سوم آبان ۱۳۹۷ دختر عزیزتر از جانم یکتا هم بدنیا آمد.

از تحصیلات سعید کوشافرد هم بدانید

شاید باورتان نشود اما اینکه الان در حرفه آموزش هستم برمیگرده به دانشگاه که استاد حق التدریسی بودم. خدمت شما بگم : دیپلم من ریاضی و فیزیک است.در مقطع کارشناسی مهندسی عمران را برایم انتخاب کردند و کم کم به این رشته علاقمند شدم.به طوری که کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش سازه را هم گرفتم و شدم استاد دانشگاه.روز اول کلاسم با وجود اینکه سواد عمرانی خوبی داشتم اما از استرس کلاسم آن طور که باید نشد.خدا برای هیچ کسی رقم نزنه اون حال منو. با مطالعه و تحقیق در بهترین دوره ها شرکت کردم.موضوعاتی کاملا بدیهی اما متحول کننده آموختم.به طوری که دیدگاهی متفاوت نسبت به زمان ، زندگی و کار پیدا کردم. بطور اتفاقی متوجه شدم که آن چه من طی این سالهای طولانی یاد گرفته ام، می تواند برای دیگران هم مفید باشد. نیاز نیست آن ها خیلی از راه ها را بروند. بنابراین تصمیم گرفتم چیزهایی را که یاد گرفته ام، صادقانه در اختیار دیگران قرار دهم. مطمئن هستم که برای خیلی ها مفید خواهد بود.                                                

آموزش ها و مدارک سعید کوشافرد

بیشتر مسیر آموزش دیدن من مطالعه کردن است.راستش یک کتاب رو چندین بار مطالعه می کنم تا  بتوانم طراحی آموزشی را به سمت بومی سازی ببرم که آموزش هایی به مراتب مفید ارائه دهم.اما اگه بخوام برخی از دوره ها رو نام ببرم :                                                                                                                 

فغالیت های اجرایی سعید کوشافرد