درباره عرفانه فرزین

من عرفانه فرزین، مدیر شرکت دیجیتال مارکتینگ کرگدن هستم. فعالیت من تو زمینه ی دیجیتال مارکتینگ از سال ۱۳۹۶ شروع شده و توی این چند سال به صورت تخصصی در زمینه تولید محتوا و اینستاگرام مارکتینگ کار میکنم، البته نه فقط کار، میتونم بگم زندگی میکنم! چون من عاشق این فضام!

میتونم از جزئیات این چند سال بهتون بگم!

فعالیت کاریم رو از کارمندی شروع کردم، با رویای کارآفرینی! از ترم اول دانشگاه وارد بازار کار شدم.در کنار کارم، دانشجوی رشته حسابداری هم بودم و همینطور زبان انگلیسی رو به صورت تخصصی فراگرفته بودم. میتونم بگم تمام درآمد من از کارم صرف آموزش میشد، دوره ها و کارگاه ها مختلفی رو شرکت میکردم تا بتونم بهترین خودم باشم! و به رویای خودم که کارآفرینی بود برسم.

اگه بخام این مسیر رو توی ۳ کلمه براتون توصیف کنم، میتونم بگم: آموزش، استمرار، جنگیدن

بعد از ۴ سال کار در زمینه مدیریت پروژه، فروش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی، رسالت و راه اصلی خودم که فضای دیجیتال بود رو پیدا کردم که البته بی ربط به زمینه های کاریم هم نبود. و با تدریس و مدیریت پروژه های دیجیتال مارکتینگ کار حرفه ای تو این زمینه رو شروع کردم.

توی فضای دیجیتال مارکتینگ چه خبره؟

توی فضای دیجیتال مارکتینگ باید به روز باشی و مدام آموزش ببینی، و من ایمان دارم تا ۵ سال آینده کسب و کاری که از این فضا دور باشه، جایگاهی بین رقباش نداره! پس سعی میکنم مدام در حال آموزش و به روز رسانی اطلاعاتم باشم.

توی این مدت کوتاه تونستم به خیلی از افراد و کسب و کارها کمک کنم توی فضای دیجیتال( اینستاگرام) رشد کنن، دیده بشن و فروششون رو بالا ببرن.

چون بر این باور هستم که یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیا آموزش دادن و کمک به رشد دیگران هست… مخصوصا اگر با مبحث جذابی مثل تولید محتوا توی فضای دیجیتال سر و کار داشته باشی! اینستاگرام شعبه ی دوم هر کسب و کاری هست، و حتی مهم تر از شعبه ی اول!

امید دارم با تلاش و آگاهی بیشتر، بتونیم کسب و کارهای کشورمون رو به صورت “حرفه ای” توی فضای دیجیتال گسترش بدیم.

فعالیت های اجرایی،آموزش ها و مدارک عرفانه فرزین