درباره موج مثبت

آکادمی موج مثبت یزد ، مرکز و آموزشگاه آموزش مهارت‌های فردی در زندگی و توسعه کیفیت کسب وکار است. ایده این مرکز در سال ۱۳۹۱ هنگامی که دو شریک از شرایطشان ناراضی بودند، شکل گرفت. آقایان علی شبانزاده و محمد سراسیلی در ابتدا وارد حیطه‌ی آموزش شدند و هنگامی که تاثیر آموزش ها را در خودشان دیدند، به این نتیجه رسیدند که این آموزش‌ها نیز برای دیگران هم تاثیرگذار خواهد بود.

در این چند سال تلاش بی‌وقفه، مشکل کم نبوده، اما پای هدفشون ایستاند. موسسین مرکز آموزشی موج مثبت بر این باورند که یکی از اتفاق‌هایی که در کسب و کار وجود دارد، مردم به پستی و بلندی‌های زندگی به چشم شکست نگاه کرده، درحالی که یک کارآفرین این مسئله ها را حل می‌کند تا به اهدافش برسد.

در نگاه موسسین آکادمی موج مثبت، هدف از تاسیس این مرکز آموزشی، آگاهی و تغییر چهره‌ی اقتصادی کشور و خدمت به مردم خصوصا ساکنین شهر یزد است و در تمامی اقدامات اثرات مرکب وجود دارد که اثر کارهای کوچک در بلند مدت به نتیجه خواهد رسید.

تیم ما

WhatsApp-Image-2021-04-07-at-13.53.27

سحر شکوهی

طراح

متولد ۱۳۷۰

لیسانس گرافیک

21C64A3E-5CC5-4AE9-A0BB-111AF68C977F

زهرا رحمتی

حسابدار

متولد ۱۳۶۸

دیپلم حسابداری

مهدیه زارع

مشاور فروش

متولد ۱۳۶۷

لیسانس فناوری اطلاعات

WhatsApp-Image-2021-04-07-at-16.06.06

ساناز خالقی

مشاور فروش

متولد ۱۳۷۴

لیسانس اقتصاد صنعتی

536AB7A8-33E6-4768-8C20-66CE3113EDA3

فاطمه صناعی

مشاور فروش

متولد ۱۳۷۴

لیسانس مدیریت صنعتی

بس-scaled

علیرضا فلاح پور

مشاور فروش

متولد ۱۳۷۴

دیپلم برق صنعتی

اساتید شاخص آموزشی آکادمی موج مثبت

دکتر محمود معظمی

دکتر محمود معظمی، متولد سال ۱۳۳۱ بوده که چند سالی هست ساکن کاناداست و مرتب بین ایران وکانادا در رفت‌و‌آمد است. دکتر با توجه به اینکه دارای چندین مدرک دانشگاهی است، افتخاری به داشتن این مدارک نمی‌کند. و در عین حال خودش را بسیار خوشبخت می‌داند و معتقد است اگر از یک آدم بی‌سواد بپرسید آیا خوشبخت هستی؟ آیا از زندگی خود راضی هستی؟ حال اگر با اطمینان پاسخ مثبت بدهد، آن وقت می‌توان به حرف‌‌هایش اعتماد کنید و آنرا به کار ببرید. اما این خوشبختی در نگاه دکتر معظمی به معنای نداشتن مشکل و خوشبختی نیست و بر این باور است که انسان تا زمانی که زنده است، مشکل دارد که باید آنها را حل کند.

« خودت را دوست بدار »

این جمله، باور دکتر معظمی است و این جمله را شعار اصلی خود قرار داده به نحوی که در آموزش های خود در مرکز آموزشی موج مثبت این جمله را ترویج می‌دهد.

یکی از اساتید به نام و مطرح کشور در زمینه دوره‌های تخصصی مدیریتی، قطعا می‌توان دکتر نیما کیمیایی را نام برد. از فعالیت‌های دکتر کیمیایی می‌توان به مشاوره بیش از۸۰ برند معتبر و حتی جهانی نظیر هیوندای، BMW، مرسدس بنز، سوبارو، صنایع غذایی آوازه، فرش فرهی و بسیاری دیگر از برندهای مطرح نام برد. آکادمی موج مثبت یزد افتخار میزبانی ۵ دوره از کارگاه‌ مدیران پریمیوم با تدریس دکتر نیما کیمیایی را برای مدیران صاحب کسب و کار استان برای رشد کسب و کارشان دارد.

همچنین دکتر کیمیایی مدرس دوره‌های مدیریتی مختلف نظیر، مذاکرات تخصصی، زبان بدن تخصصی، بازاریابی و فروش هیپنوتیزمی، سخنرانی تخصصی، مهندسی فروش و بسیاری دیگر از دوره‌‌های آموزشی است.

دکتر نیما کیمیایی

« اگه متفاوت نیستی، هیچی نیستی »

یکی از جملاتی که دکتر کیمیایی در دوره‌های آموزش خود به کار می‌برد و باعث آغاز تغییر در افراد می‌شود.

دکتر شاهین فرهنگ

چهره شاخص صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، متولد سال ۱۳۴۵ در شهر تهران است. مدرک دکترای روانشناسی تربیتی خود را از دانشگاه هاروارد آمریکا اخذ نموده است. انگیزه‌اش برای برگزاری کلاس‌هایش خوب کردن حال آدم‌ها است. آغاز کارش با مسجد و مخاطبانش بچه‌های بسیجی بوده است. و اما در ادامه فعالیتش، طیف مخاطبانش نیز گسترش پیدا کرد. دکتر فرهنگ به تمام مطالبی که در کارگاه‌ها و کلاس هایش بیان می‌کند باور قلبی داشته و به گفته خودشان اگر درصدی، جزو باورشان نباشد از بیان آن خوداری می‌کنند.

« توکل »

بهترین تکنیکی که اجرا کرده، توکل است و با توکل کردن به خدا در سمینارها و کارگاه‌های برگزار شده توسط موج مثبت، بسیار نتیجه گرفته است.

دکتر حلت در تاریخ ۱۳۴۱ در تهران به دنیا آمد. مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته ارتباطات گرایش روزنامه‌نگاری از دانشکده علوم اجتماعی علامه طباطبایی اخذ نمود و در ادامه مدرک دکتری خود را در زمینه تخصصی روانشناسی تربیتی دریافت کرده است. پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه، در دوره ‌های تخصصی روانشناسی و موفقیت زیگ زیگلار شرکت کرد. دکتر حلت هم‌اینک عضو هیئت علمی دانشگاه دوشنبه تاجیکستان هستند و مدرس سمینارهای بسیاری در زمینه موفقیت و روانشناسی چه در ایران و چه در سایر کشورهای دیگر از جمله آلمان، سوئیس، تاجیکستان، اسپانیا، فرانسه و … برای فارسی‌زبان بوده‌اند. مرکز آموزشی موج مثبت یزد نیز این افتخار را دارد تا با این استاد ارزشمند در زمینه موفقیت همکاری داشته باشد.

 

دکتر احمد حلت

« اگر می‌خواهید کاری انجام دهید و ایمان دارید که فکرتان درست است، پس معطل نکنید و هرچه زودتر اقدام کنید »

جمله‌ای برتر از دکتر حلت است که در کارگاه‌های آموزشی خود در آکادمی موج مثبت، این جمله را چندین و چندین بار تکرار می‌کند تا افراد فرصت را از دست ندهند.

محمد پیام بهرام‌پور

بنیانگذار مجموعه آموزش ارتباطات بیشتر از یک نفر، وقتی ۱۶ ساله بود به علت علاقه زیاد خود به نجوم، اولین کتاب خود را دو جلد به نام « الفبای نجوم و اخترفیزیک » را نوشت. اما در ادامه احساس کرد که دنیای بزرگتری از ستاره‌شناسی و نجوم وجود دارد. به همین منظور آقای بهرام‌پور به فضای آموزشی رو آورد تا کیفیت زندگی افراد را بالا ببرد وهم ‌اینک به عنوان مدرس و مربی مهارت‌های ارتباطی، سخنرانی، و فن بیان مشغول به فعالیت هستند.

« زندگی‌ای که وارد عمل نشود، ناکامی‌ست »

این جمله، شعار آقای محمد پیام بهرام‌پور است، جمله‌ای انگیزشی برای آغاز تحول که همیشه در دوره‌های آموزشی برگزار شده توسط آکادمی موج مثبت همیشه بیان می‌کنند.

اهداف و سیاست‌های موج مثبت

از رسالت اجتماعی موج مثبت، می‌توان کمک و تلاش در مسیر ارتقا سطح کیفی زندگی همشهریان خود نام برد. بنابراین از ابتدای فعالیت خود، اقدام به برگزاری سیمنارها و کارگاه‌های آموزشی متعدد و متنوعی در جهت ایجاد حس رضاایتمندی بیشتر از زندگی در میان مخاطبان خود قرار داده است. در همین راستا گروه آموزشی موج مثبت، اقدام به همکاری با برترین اساتید به نام و صاحب سبک نموده است.

در عین حال یکی دیگر از اهداف و رسالت ‌های این مرکز آموزشی، کمک به رشد کمی و کیفی کسب و کار مخاطبان و همراهان خود می‌باشد. آکادمی موج مثبت یزد در این راستا، خود را موظف به برگزاری سمینارها و کارگاه‌های کوتاه مدت و بلندمدت با اساتید مطرح کشوری می‌داند.